Afiş ve Flyer Tasarımı

Müşterileriniz ile etkileşimde kalarak akılda kalıcılığınızı artıracak afiş ve flyer tasarımı ihtiyaçlarınız için vizyonu, deneyimi ve uygun fiyatları ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerinizden ve düzenlediğiniz aktivitelerden müşterilerinizi haberdar etmenin en tercih edilen yolu olan afiş ve flyer seçenekleri, markanız ile müşterileriniz arasındaki bağı güçlendirir. Yeni müşteri edinme adına önemli bir fırsatı size sunan bu yöntem ile hedef kitlenize düşük reklam maliyetleri ile ulaşarak tanınırlığınızı artırabilirsiniz.

Afiş ve Flyer Tasarımı Nasıl Olmalı?

Sektörde bilinen yanlışlar ve kullanılmaya devam edilen kalıplar, iyi bir afiş ve flyer tasarımı ilkelerini unutturdu. Hizmetin doğası gereği haber verici yanına odaklanan herkes, kreatif yönünden giderek uzaklaştı. Sektör ve kitle analizleri ile müşterilerinizin ne istediğini anlayan Crater ekibi, arzu ettiği tasarımlarda şu 5 ilkenin üzerinde özenle durmayı tercih ediyor:

  • Verilecek mesajın çarpıcı bir şekilde verilerek duygusal yönünü hissettirmesi
  • Uyarıcı görselle birlikte metnin de anlaşılır ve ilginç seçilmesi
  • Faaliyet türü ve iletişim ihtiyacına göre görsel-metin oranlarının iyi ayarlanması
  • Vurgulanmak istenen konuya odaklanılarak gereksiz detayların tasarımdan uzaklaştırılması
  • Kullanılan imge ve renk uyumunun özenle seçilmesi

Neden Crater Afiş ve Flyer Tasarım Hizmeti Tercih Edilmeli?

Tasarım afiş ve flyer seçenekleri müşteriler ile iletişim kurmanın yanında reklam hedeflerine de hizmet eder. Müşterilere erişim sağlama yarışında sektör rakiplerinizin gerisinde kalmamak için Crater uzmanlığından yararlanarak afiş ve flyer tasarımı hizmetinde adrese teslim sonuçlar alarak rakiplerinizden önce hedef kitlenizi etkilemeyi başarabilirsiniz.