Kurumsal Web Site Tasarımı

Markanızın dijital dünyadaki temsilcisi web siteniz, ihtiyaçlarınız ve sektör gereksinimlerine uygun olması halinde geri dönüşü müthiş bir ticarethaneye dönüşüyor. Profesyonel ve ehil ellerden çıkan kurumsal web site tasarımı, hedeflediğiniz başarıya tahmin ettiğinizden daha kısa sürede sizi ulaştırır. Marka itibarınızı yansıtacak web site tasarımları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçerek hedef kitlenizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

İşletmelerin kurumsal kimliklerini ve marka prestijlerini internet dünyasına taşıyan kurumsal site ile başarıyı elde etmek için tasarımda bulunması gerekli kriterler yer alır. Kurumsal ihtiyaçları öngören, sade ve özgün tasarıma sahip kurumsal sitelerin tasarımında aranılan nitelikler şu şekildedir:

  • Firmayı profesyonel gösterecek renk ve tasarım çizgilerine sahip olmalıdır.
  • Hedef kitleyi ürün ve hizmetlerin yanında marka prestiji ile etkilemeyi başarmalıdır.
  • Anlaşılır ve kullanıcı dostu ara yüze sahip olmalıdır.
  • Site hızlı yüklenmeli ve sayfalar arası geçişte kullanıcıyı bekletmemelidir.
  • Site tasarımı tam mobil uyumlu olmalı, hedef kitle mobil cihazlar ile tasarımın içerisinde keyifle gezintiye çıkabilmelidir.
  • Tasarımda SEO uyumuna özel gösterilmeli, arama motorları ile barışık bir kurumsal web sitesi tasarlanmalıdır.

Crater ile En İyi Kurumsal Web Sitesi Sizin Olsun!

Deneyimli ve ehil web tasarım kadrosu ile kurumsal beklentilerinize karşılık verecek tasarımları sizlerle buluşturan Crater, markanız için hazırladığı tasarımları en iyi kurumsal web siteleri arasına yerleştirmeyi başarır. Mutlu müşteri referansları ile imza attığı işlere tanıklık edebileceğiniz Crater’da, her sürecinde sizi dinleyen kreatif ekibimiz ile çalışarak marka saygınlığınızı artıracak kurumsal web site tasarımı hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.