Maskot Tasarımı

Markanızın ya da işletmenizin, oluşturmak için çaba sarf ettiğiniz imajı somut kılabilmenin en pratik yolu maskot tasarımı hizmetinden yararlanmaktan geçer. Crater tarafından tasarlanan maskotlarınız ile imajınızı konuşur bir şekilde hedef kitlenize aktarmanın en başarılı yolunu bulabilirsiniz. İşinde uzman tasarım ekibimizin elinden çıkan özgün ve markanızı yansıtan maskot tasarımları ile hedef kitlenizle markanızı konuşturabilir, mesajınızı ete ve kemiğe bürünmüş bir şekilde iletme şansı yakalayabilirsiniz.

Maskot Tasarımı Nasıl Olmalı?

Markanın güçlü bir iletişim aracı haline gelecek maskotun tasarım sürecinde, olmazsa olmaz ilkelere dikkat edilerek satışlarınızı artırmak öncelikli hedeftir. Markanız için maskot, müşterilerinizle ete ve kemiğe bürünmüş halde mesajınızı ileten aracı anlamına gelir. Maskot oluşturma sürecinde şu ilkelere dikkat eden ekiplerimiz, markanızı geleceğe taşıyacak tasarımlara imza atmanın yanında markanızı ete ve kemiğe bürümeyi başarır:

  • Marka imajınız ile uyumlu olmalıdır.
  • Markanızın sesi olmaya aday olmalıdır.
  • Şimdiki ve gelecekteki marka hedeflerine uygun olmalıdır.
  • Yerel ve global piyasalardaki müşteriler ile konuşabilmelidir.
  • Logonuzu içermelidir.
  • Müşterileriniz tarafından benimsenmelidir.

Maskotunuzu Nasıl Yaparız?

Deneyimli Crater tasarım ekiplerince başlanan maskot tasarım sürecinde, sizden gelen taleplerin yanında iyi bir sektör ve müşteri analizi yapılır. Matematiğin etkileyici gücünden hazırladığı tasarımlarda yararlanan ekiplerimiz, markanızın vizyonunu ve hedeflerini yansıtan çalışmalar ortaya koyar. Hazırladığı maskotun adete ete ve kemiğe büründüğünü izleyeceğiniz tasarım sürecinde, Crater deneyiminden yararlanmaktan hoşnut olacaksınız.